Proč se sprchovat po sexu?

Proč je důležité sprchovat se po sexu?

Ahoj všichni! Jmenuji se Jana a jsem autorkou tohoto článku. Chci začít jednoduchým faktem - sex je skvělý, ale jaké jsou jeho konečné důsledky? Milé dámy, ano, hovořím především k vám, protože ženské tělo je komplikovanější a náchylnější k infekcím. Proto byste se měli dotknout tohoto tématu: proč je důležité se sprchovat po sexu? Nebojte se, polemika bude veselá, lehce chaotická a pravdivě humorná. Takže se ponořme do tématu a ukažme, proč je dobré se jdou hned po milostné hře osprchovat.

Hygiena po intimním styku: Fakta a užitečné rady

Pojďme si to připustit; všichni jsme se alespoň jednou v životě setkali s tím, že jsme se po sexu cítili unavení, ospalí a rozhodně se nám nechtělo vstát a jít do sprchy. Ale sex je trochu jako sport, hodně potu, fyzický výdej, no a ... další tělesné tekutiny. Stejně jako byste se sprchovali po cvičení, měli byste se sprchovat po sexu. Teď vám to asi dává větší smysl, že? Jeden z největších důvodů, proč ženy mohou po sexu získat bakteriální infekci, je ten, že bakterie mají za sebou volnou jízdu! A kdo chce mít po této záležitosti víc společnosti než jen partnera?

Nižší riziko infekcí

Můj pes Max se vždycky po drsném dni hraní potřebuje osprchovat. Maximálně tomu nerozumí, ale já ano. Možná jsem jen ošklivý pes, ale mám pocit, že je to docela podobné. Většina z nás ví, že intimní partie by měly být čisté a svěží, pokud můžou, ale možná jsme nevěděli, že se sprchování po sexu může soustředit na prevenci určitých infekcí, zejména močových infekcí. Pokud jste žena, určitě víte, jaká pekla mohou tyto infekce způsobit. Sprchování se po sexu může pomoci spláchnout jakékoli bakterie, které se mohou dostat do močové trubice a způsobit infekci. Takže, pro všechny dámy tam venku, vzpomeňte si, že prevence je vždy lepší než léčba!

Čistota a svěže

Nejenže vás sprcha osvěží a zanechá vás pocit čistoty, ale také vás zbaví pocitu lepkavého potu a možná některých dalších tělesných tekutin. Uznávám, že to není nejromantičtější aspekt, na který se po sexu soustředit, ale to je realita. Navíc existuje celá řada tělových mýdel a sprchových gelů s příjemnými vůněmi, které mohou vaše sprchování proměnit v opravdovou aromaterapii. Zkuste to a uvidíte, jaká radost! Komu by se nelíbilo cítit se svěže a čistě po skvělém sexu? Myslím, že to je vítězná kombinace.

Sprcha jako relaxační čas

Sprcha může být také skvělým způsobem, jak se uvolnit a odpočinout si po sexu. Teplá voda masíruje vaše svaly, pomáhá vám se cítit klidněj a také podporuje kvalitnější spánek (což je skvělé, pokud máte sex před spaním!). Představte si to jako malou terapii po náročné fyzické aktivitě. Nenechte se odradit tím, že se musíte postarat o něco dalšího než o váš odpočinek, ale naopak, považujte to za další důvod, proč si sex užijete ještě více.

Sblížení se s partnerem

A nakonec, ale ne méně důležitě, může být společná sprcha s partnerem skvělým způsobem, jak po sexu hlouběji navázat kontakt. Můžete si navzájem umýt záda, si povídat nebo se jen objímat pod proudu teplé vody. Je to i skvělý způsob, jak se s partnerem cítit ještě více spojeni. A jak už jsem zmínila dříve, kdo by odolal skvělému pocitu čistoty a svěžesti po sexu? Myslím, že to je vítězná kombinace.

Myslím, že tohle téma potřebuje trochu více pozornosti. Takže, pokud mě můžete omluvit, jdu si dát sprchu. Ahoj!

Napsat komentář

*

*

*